Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Elsis“ ir „Elsis PRO“ dirbs įgyvendinant NATO antžeminio stebėjimo programą

Naujienos
2013 / 01 / 31
< 1 Min. skaitymo

2012 metų gruodžio mėnesį UAB „Elsis“ pasirašė sutartį su vokiečių kompanija „EADS Deutschland GmbH” ir tapo viena iš NATO antžeminio stebėjimo programos (AGS – Alliance Ground Surveillance) įgyvendinimo konsorciumo narių. Projektas bus vykdomas kartu su UAB „Elsis PRO“.

UAB „Elsis” pasirašydama sutartį su „EADS”, kuri yra lyderiaujanti pasaulyje kompanija aerokosmonautikos, gynybos ir saugumo srityse, prisijungė prie 4,1 mlrd. litų vertės NATO antžeminio stebėjimo programos realizavimo. „Elsis” grupės įmonės vykdys programinės įrangos projektavimo ir kūrimo darbus, kurie suplanuoti iki 2017 metų.
Pasak UAB „Elsis“ generalinio direktoriaus Arūno Gedvilos, šis projektas yra tarptautinis įmonės įvertinimas.

„Dirbti tarptautiniame projekte kartu su NATO yra didžiulis pripažinimas ir atsakomybė. Mes sunkiu darbu įrodėme, kad galime dirbti aukščiausiu lygiu. Tai malonus iššūkis mūsų darbuotojams, kurie šio projekto metu praplės savo kompetencijos ribas“, – teigia A. Gedvila.

Antžeminio stebėjimo sistema, kurią ketinama paleisti 2017 metais, bepiločių lėktuvų pagalba leis beveik realiuoju laiku vykdyti nuotolinius žemės stebėjimus didelėse teritorijose, naudojant itin pažangius radarus. „AGS” taip pat prisidės vykdant taikos palaikymo, laivybos ir humanitarinės pagalbos misijas.
UAB „Elsis“ ir „Elsis PRO“ darbai susiję su programinės įrangos kūrimu, kuris apima pilną darbų ciklą, nuo reikalavimų specifikavimo iki realizavimo ir integravimo į bendrą AGS sistemą.

Kartu su Lietuva projekte dalyvauja Bulgarija, Čekija, Estija, Vokietija, Italija, Latvija, Liuksemburgas, Norvegija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija ir JAV.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite