Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Debesų kompiuterijos sprendimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos

Atvejų analizės
2014 / 07 / 27
< 1 Min. skaitymo

2014 m. liepą BAIP sėkmingai įgyvendino tarpvalstybinį projektą – įdiegė ir konfigūravo debesų kompiuterijos infrastruktūros techninę bei programinę įrangą Lietuvoje ir Baltarusijoje. Projekto, kuris buvo finansuojamas Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis, vertė – 2,247 mln. litų.

BAIP dalyvavo Vilniaus Universiteto vykdomame projekte „Socialinės, ekonominės plėtros bei verslumo skatinimas plėtojant tarpvalstybinį mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros bei inovacijų tinklą debesų kompiuterijos srityje“. Projekto tikslas – sukurti efektyvią platformą tarp dviejų valstybių, skirtą moksliniams tyrimams, inovacijų skatinimui, technologinei bei verslo plėtrai.

„Šis darbas mūsų bendrovei buvo ypatingas todėl, kad pirmą kartą įmonės, o gal net Lietuvos IT istorijoje įdiegėme debesų kompiuterijos sprendimą tarp dviejų valstybių. Prisidėjome prie svarbaus tarptautinio projekto ir tikimės, kad šiuolaikiškas debesų kompiuterijos sprendimas sėkmingai skatins abiejų šalių socialinę ir ekonominę plėtrą,“ – sakė Gytis Umantas, UAB BAIP generalinis direktorius.

Šiuo metu sprendimas jau yra aktyviai naudojamas: Lietuvoje ir Baltarusijoje vyksta specialistų mokymai, įmonės abiejose šalyse aktyviai domisi įdiegta debesų kompiuterijos platforma ir jos teikiamais privalumais, vyksta verslumo skatinimo seminarai, intensyviai bendradarbiauja IT specialistų bendruomenės.

„Debesų kompiuterijos sprendimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos neabejotinai atvers daugiau galimybių verslui ir bus puiki tobulėjimo platforma IT specialistams“, – sakė projektui vadovaujantis VU kompiuterijos katedros profesorius Algimantas Juozapavičius.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite