Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Darbo Burundyje įvertinimas – kritinės IT infrastruktūros priežiūros paslaugų sutartis

Naujienos
2016 / 06 / 06
< 1 Min. skaitymo

BAIP ir Burundžio centrinio banko bendradarbiavimas papildytas nauja, kritinės IT infrastruktūros priežiūros, paslaugų sutartimi. Kartu su ja pradėjo galioti ir kita, ketverių metų trukmės, pogarantinės techninės įrangos priežiūros sutartis. Bendra iki 2019 m. planuojamų suteikti paslaugų vertė siekia 400 tūkstančių JAV dolerių.

2014-2015 metais BAIP, kartu su jungtinės veiklos partnerias Norway Registers Development AS ir Norway Registers Development East Africa Ltd įgyvendino Burundžio centrinio banko kritinės IT infrastruktūros atnaujinimo projektą. Jo metu suprojektuoti ir įdiegti sprendimai, reikalingi nacionalinės mokėjimų ir atsiskaitymų sistemos palaikymui.

„Projekto įgyvendinimo metu ir vėliau, per pirmuosius, garantinius, techninės įrangos priežiūros metus sugebėjome įrodyti, kad BAIP kuriama vertė yra daug didesnės apimties negu tik techniniai darbų įgyvendinimas. To rezultatas – visos banko IT infrastruktūros priežiūros paslaugų sutartis“, – sakė Gytis Umantas, BAIP Generalinis direktorius.

Pagal dabartinius susitarimus BAIP iki 2019 metų rūpinsis techninės įrangos pogarantiniu remontu, taip pat užtikrins visos kritinės infrastruktūros, įskaitant ir duomenų bazes, priežiūrą pagal banko keliamus paslaugų lygio reikalavimus. Priežiūra bus teikiama pagal BAIP CIMF metodologiją, jau sulaukusią teigiamų kliento vertinimų.

„CIMF yra BAIP kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugoms teikti skirta metodika, sukurta remiantis geriausiomis praktikomis – ITIL v3, bei laikantis ISO kokybės reikalavimų. Ji reglamentuoja pagrindines paslaugų teikimo procedūras, naudojamas technologines priemones, rekomendacijų ir ataskaitų teikimą bei kitus reikalavimus būtinus užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę“, –  teigė Gytis Umantas. „CIMF metodologiją taikome jau aštuntus metus. Džiugu matyti, kad jos nauda vertinama ne tik Europoje, bet ir Afrikoje.“

BAIP taip pat yra įgyvendinusi kritinės IT infrastruktūros projektus kitose Afrikos valstybėse. 2014 m. buvo atnaujinta Zimbabvės centrinio banko infrastruktūra, o šiuo metu Ruandos Nacionaliniame banke baigiami įgyvendinti didelės svarbos tinklų atnaujinimo ir avarinio atstatymo sprendimo diegimo projektai.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite