Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Burundžio centrinis bankas. Duomenų centro modernizacija ir priežiūra

Atvejų analizės
2015 / 02 / 21
< 1 Min. skaitymo
Metai: 2015
Projekto vertė: 2,45 mln. USD
Užduotis: Duomenų centro, palaikančio Nacionalinę mokėjimų sistemą bei Banko priežiūros taikomąsias programas, infrastruktūros modernizacija ir priežiūra.
 

Burundžio centriniam bankui suprojektuota ir įdiegta kritinė IT infrastruktūra tarnauja kaip platforma, kurioje centrinis bankas diegia nacionalinę mokėjimų ir atsiskaitymų sistemą, turi galimybę plėtoti įvairias elektronines paslaugas ir jų valdymo sistemas bei aplikacijas, skirtas duomenų mainams, finansinių rizikų valdymui, kitoms elektroninėms paslaugoms tarp centrinio banko ir finansų sistemos bei kitų rinkos dalyvių.

Projekto metu pateikta techninė ir programinė įranga, virtualizacijos platforma, centralizuotas tarnybinių stočių ir darbo vietų valdymas, įdiegti rezervinio duomenų kopijavimo ir avarinio duomenų atstatymo, saugos sprendimai, apmokyti centrinio banko IT departamento darbuotojai, perduota kritinės IT infrastruktūros priežiūros ir administravimo patirtis, įgyvendinamos ITIL standartu paremtos priežiūros procedūros.

Projektas realizuotas trijose nutolusiose Burundžio centrinio banko vietose: pagrindiniame duomenų centre Burundžio centrinio banko centriniame biure Bužumbūroje, avarinio atstatymo centre Ngozi filiale ir Gitega filiale – iš viso daugiau nei 500 darbo vietų. Avarinio atstatymo centras pajėgus užtikrinti sistemos atsparumą ir prieinamumą per kelias valandas. Nepaisant elektros tiekimo ir ryšio apribojimų, planuotas 99,95 proc. visų Burundžio centrinio banko sistemų ir kritinių veiklos taikomųjų programų pasiekiamumas.

“Burundžio Centrinio banko infrastruktūros modernizacija suteiks reikalingą postūmį viso finansinio ir bankinio sektoriaus vystymuisi šalyje”, komentavo Burundžio Centrinio banko viceprezidentas Melchior Wagara.

Partneriai:  

Norway Registers Development AS

Norway Registers Development East Africa Ltd.

Technologiniai partneriai: Dell, Cisco, Microsoft

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite