Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP tapo oficialiu LENOVO profesionalių paslaugų bei LENOVO duomenų centrų įrangos garantinio ir pogarantinio techninio aptarnavimo tiekėju

Naujienos
2020 / 04 / 14
< 1 Min. skaitymo

Su „Lenovo“ BAIP pasirašė net dvi svarbias partnerystės sutartis: „Lenovo“ profesionalių paslaugų partnerystės sutartį (Lenovo PSP, SIKS), ir „Lenovo“ duomenų centrų įrangos autorizuoto serviso partnerio sutartį (Lenovo Authorised Service Provider Agreement for Data Centre Products, ITOS).

Tai reiškia, kad nuo šiol BAIP specialistai teiks profesionalias „Lenovo“ duomenų centrams skirtos įrangos diegimo, integracijos, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek bet kurioje kitoje šalyje, kur tik gali prireikti šių paslaugų, ir kur jas gali užsakyti klientas tiesiogiai ar per „Lenovo“ atstovybę.

„Tai – svarbus žingsnis mūsų įmonei profesionalių modernios IT infrastruktūros paslaugų vystymo srityje. Realiai šios sutarties pagrindu mes tampame oficialiu „Lenovo“ profesionalių paslaugų ir duomenų centrų įrangos techninio aptarnavimo centru. Tai reiškia aukštesnį BAIP specialistų sertifikacijos lygį bei profesionalių Lenovo paslaugų garantijas mūsų klientams. Sutartis reikšminga dar ir dėl to, kad ji gali stipriai išplėsti BAIP teikiamų paslaugų geografiją“, – partnerystės naudas komentavo BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

BAIP partnerystė su „Lenovo“ sėkmingai vystoma nuo 2013-ų metų. 2020-ųjų pavasarį BAIP tapo Lenovo DCG (duomenų centrų įrangos dalis) Platinum lygio partneriu. Vienas įdomiausių pastarojo meto projektų kartu su partneriu – serverių tiekimas Informacinės visuomenės plėtros komiteto (IVPK) infrastruktūros vystymo projektui.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite