Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP Ruandos nacionaliniame banke baigė įgyvendinti du kritinės IT infrastruktūros projektus

Naujienos
2017 / 12 / 05
< 1 Min. skaitymo

Nacionaliniame Ruandos banke 2015 metais prasidėję du kritinės IT infrastruktūros projektai baigti pilnai įdiegti šių metų gruodį, bendra projektų vertė siekia daugiau nei 2,2 mln eurų.

Atliekant tinklo atnaujinimo ir priežiūros bei avarinio atstatymo centro (disaster recovery center) įdiegimo projektus BAIP specialistai įsigilinę į papildomus banko poreikius pateikė tęstinius projektų planus, kurie buvo patvirtinti ir gavo finansavimą.

Avarinio atstatymo projekte bankui buvo pasiūlytas avarinio atstatymo centro dizainas, pagal jį įdiegta ir sukonfigūruota numatyta įranga, atliktos aplikacijų migracijos į naująjį centrą ir išbandyti įgyvendinti sprendimai. Visas operacijų ir vadovybės personalas buvo apmokytas apie įdiegtus techninius ir programinius sprendimus.

Tinklų atnaujinimo metu vykdant modernizaciją įdiegta Ruandos integruotų mokėjimų apdorojimo sistema, T24 centrinės bankininkystės programa ir kitos. Dėl įvykdytų atnaujinimo darbų tinklo pasiekiamumas padidintas iki 99% ir užtikrinta, kad maksimalus neveiksnumo laikas neviršytų 45 min per mėnesį.

Tęstinių projektų metu BAIP bankui įdiegė vieningą, centralizuotai valdomo duomenų atsarginio kopijavimo ir atstatymo sprendimą, kurio įdiegimui buvo panaudotas minimalus skirtingos techninės įrangos kiekis.

Šis sprendimas padėjo sumažinti atsarginio kopijavimo administravimo ir duomenų atstatymo laiką ir geriau reaguoti į atsarginių kopijų saugumo problemas.

Šie BAIP įgyvendinti kritinės IT infrastruktūros projektai prisideda prie Ruandos vyriausybės programoje „Išmanioji Ruanda 2020“ iškelto tikslo iki 2018 m. 95 proc. visų valstybinių operacijų perkelti į e. erdvę, atsisakant popieriaus ir grynųjų pinigų.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite