Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP per 12 valandų iškėlė „Mokilizingo“ duomenis į virtualius serverius

Atvejų analizės
2015 / 02 / 23
< 1 Min. skaitymo

2014 m. BAIP sėkmingai atskyrė ir iškėlė „Mokilizingo“ duomenis iš centralizuoto duomenų centro. Sudėtingas migracijos procesas truko tik 12 valandų.

Poreikis atskirti finansavimo paslaugų bendrovės „Mokilizingas“ IT infrastruktūrą atsirado įmonę įsigijus naujiems savininkams. Iki tol „Mokilizingo“ veikla buvo palaikoma centralizuotame duomenų centre. Po „Mokilizingo“ pardavimo, bendrovė turėjo iškelti savo duomenis, bet palikti fizinę įrangą, todėl buvo priimtas sprendimas pasinaudoti debesų kompiuterijos paslaugų teikėjo sprendimu. UAB BAIP įdiegė Linux operacines sistemas, atnaujino duomenų bazių valdymo sistemą ir įvykdė duomenų migraciją iš fizinių mašinų į virtualias.

„Šis projektas buvo labai įdomus savo iššūkiais. Klientas iškėlė sąlygą, kad infrastruktūros atskyrimas ir duomenų migracija turi sklandžiai įvykti nuo 22 val. iki kitos dienos 10 val., t.y. per tą laiką, kai „Mokilizingo“ sistemomis nesinaudoja prekybinininkai 3 tūkst. pardavimų vietų. Migracijai ruošėmės labai atsakingai, atlikome kelis funkcinius testavimus ir kliento reikalavimą įvykdėme“, – sako BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

BAIP jau įgyvendino ne vieną projektą finansų sektoriuje. Tarp bendrovės klientų yra SEB bankas, AB „Lietuvos draudimas“, Lietuvos bankas, Burundžio centrinis bankas.

„Mokilizingas“ yra viena lyderiaujančių bendrovių vartojimo kreditų rinkoje. Bendrovė užima daugiau kaip trečdalį lizingo paslaugų rinkos, taip pat teikia paskolos paslaugas. Įmonės klientais jau yra tapę daugiau nei 800 tūkst. Lietuvos gyventojų, per metus sudaroma virš 100 mln. Lt vertės naujų finansavimo sutarčių. „Mokilizingo“ paslaugas teikia daugiau nei 2000 partnerių visoje Lietuvoje.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite