Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP ekspertų komanda sukūrė unikalią IT infrastruktūros ir informacinių sistemų migracijos metodologiją MigrITIS

Naujienos
2020 / 06 / 25
2 Min. skaitymo

Remdamiesi ilgamete projektine patirtimi bei sukauptomis žiniomis, BAIP ekspertų komanda sukūrė autorinę IT infrastruktūros ir IS migracijos paslaugos metodologiją MigrITIS.

Vadovaujantis ja bus kuriamos geriausiai klientų poreikius atitinkančios migracijos metodikos ir teikiamos aukščiausio lygio migracijos paslaugos. Tokiu būdu BAIP užtikrins efektyvų įmonės sukauptų žinių ir patirties („know-how“) panaudojimą bei aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Migracija į didelio masto ar sudėtingumo aplinką dažnai yra sudėtingas, daug žinių ir patirties reikalaujantis uždavinys. Norint užtikrinti savalaikį ir efektyvų išteklių panaudojimą, reikia iš anksto gerai pasiruošti. Organizacijai, neturinčiai pakankamai resursų, įrankių ir patirties, didelio masto migracijos dažnai tampa sudėtingu uždaviniu.

Vykdant migraciją pirmą kartą, kaip ir kiekvieną kitą sudėtingą projektą, dažnai susiduriama su „pirmoko“ klaidomis,  nepasinaudojama gerosiomis praktikomis, iškyla papildomos rizikos.

BAIP sukurta metodologija pateikia planavimo ir valdymo metodus, įrankius bei konceptus, skirtus lengvai ir be iššūkių migruoti IT infrastruktūrą ir/ar informacines sistemas į kitą, dažnai pažangesnę, naujais sprendimais grįstą aplinką. MigrITIS aprašo gerąsias praktikas, priemones, įrankius ir projekto valdymo metodus, padedančius migracijos projekto komandai, vadovui bei kitiems darbo grupės asmenims įgyvendinti planavimo procesą bei suvaldyti kertinius migracijos projekto aspektus.

Metodologija MigrITIS pagrįsta unikalia BAIP patirtimi bei kompetencijomis, kurta remiantis daugelio pasaulio gamintojų  metodologijomis ir įrankiais, tačiau yra nepriklausoma nuo vieno konkretaus gamintojo ir pritaikoma praktiškai visų rinkoje esančių technologijų migracijoms.

Ji sukurta remiantis tarptautiniais projektų valdymo standartais, pritaikant pasaulyje garsias metodologijas, principus, procesus ir gerąsias praktikas, paslaugų valdymo metodologijų pagrindinius komponentus ir modelius.

BAIP rinkai teikia tik aukščiausios kokybės pažangias ir rentabilias IT infrastruktūros paslaugas. Siekdami užtikrinti tokio lygio standartus, BAIP ekspertų komanda nuolat atlieka pasaulinių gamintojų teikiamų įrankių analizę, investuoja į aukščiausio lygio kompetencijas, ypatingą dėmesį skiria projektinei patirčiai bei visais anksčiau išvardintais dalykais remdamiesi kuria veiklos procesus gerinančius modelius ir metodologijas.

“Tikrasis meistriškumas įgyjamas ilgai ir kryptingai dirbant daugybę metų. Labai svarbu įgalinti sukauptas žinias bei gerąsias praktikas kuriant pridėtinę vertę klientams. Ekspertinės žinios turi tiesioginę reikšmę proceso rezultatams, o tam tikrais atvejais gali būti ir projekto sėkmę lemianti priežastis.

Vadovaujantis BAIP sukurtais modeliais bei metodologijomis kompleksiškai sudėtingi projektai vyksta nepalyginamai greičiau ir sklandžiau, galimos rizikos sumažinamos iki minimumo”, – komentavo BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

Praktinį paslaugos modelį BAIP pagrindė ir patvirtino ISO 20000 kokybės paslaugų standartu, ir įregistravo autorinės migracijos metodologijos prekės ženklą MigrITIS.

Metodologijos auditą ir vertinimą atliko nepriklausoma trečioji šalis.

MigrITIS yra autorinis darbas, saugomas pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite