Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP bendrovė išrinkta DELL Technologies IT transformacijos metų partneriu!

Naujienos
2019 / 05 / 21
< 1 Min. skaitymo

Gegužės 16-ą dieną Vilniuje vykusioje DELL Technologies partnerių apdovanojimų ceremonijoje BAIP buvo nominuota beveik visose kategorijose ir laimėjo IT transformacijos partnerio (IT TRANSFORMATION PARTNER OF THE YEAR) apdovanojimą. „Smagu, nes šis apdovanojimas atspindi mūsų strategiją ir labai gerai, kad mūsų svarbūs partneriai mus priima kaip vertės kūrėjus, pokyčių iniciatorius ir vystytojus“,  apdovanojimą komentavo bendrovės generalinis direktorius Gytis Umantas.

Šis apdovanojimas- ne vienintelis BAIP komandos įvertinimas šiais metais. Technologinių sprendimų skyriaus vadovas Rėdas Šimelis gavo asmeninį DELL Technologies įvertinimą ir apdovanojimą (PERSONAL ACHIEVEMENT AWARD).

BAIP turimas DELL Technologies Platinum statusas – aukščiausio lygio partnerystė, apimanti visus kritinės IT infrastruktūros elementus: tinklų (BAIP vieninteliai turi visose Baltijos šalyse), serverių, duomenų saugyklų ir duomenų apdorojimo bei analizės (BigData & Analytics) kompetencijas.

Klientams ši partnerystė reiškia:

  • Greitį pristatant užsakytą įrangą ir geresnes kainas;
  • Aukščiausio lygio techninį aptarnavimą;
  • Kvalifikuotus patikimus konsultantus.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite