Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Aukšto patikimumo sprendimų tiekimas ir diegimas

  Organizacijoms, kurių procesams nenutrūkstama IT įrangos veikla yra itin svarbi, įprasto sistemos patikimumo neužtenka – joms reikia garanto, kad veikla nenutrūks net įrangos gedimų atveju.

  Siekiant to išvengti, diegiami aukšto patikimumo sprendimai, kuriuose dalis įrangos lieka pasyvi ir aktyvuojasi tik pastebėjus gedimą viename iš aktyvių komponentų.

  Taip užtikrinama, kad itin svarbūs organizacijos duomenys būtų tinkamai apsaugoti, o IT sistemos būtų pritaikytos skirtingoms apkrovoms.

  Projektuojant aktyvių ir pasyvių komponentų kritinės IT infrastruktūros sankaupas (angl. clusters), dubliuojama svarbiausia įranga (tarnybinės stotys, duomenų saugyklos, tinklo infrastruktūra ir t.t.) ir diegiama programinė stebėjimo įranga, galinti identifikuoti, kai sutrinka vieno iš įrangos komponentų veikla.

  Iškilę trukdžiai sprendžiami be aktyvaus žmogaus įsikišimo, išvengiant įrangos veiksnumo sustabdymo arba maksimaliai sumažinant jo trukmę. t. y., sutrikusi įranga automatiškai atjungiama iš sistemos ir vietoj jos paleidžiama analogiška, iki tol buvusi pasyvi įranga.

  Individualiems poreikiams pritaikyti sprendimai

  Taip pat siūlome kitus individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus.

  Hiperkonverguotos infrastruktūros (HCI) sprendimas – priklausomai nuo organizacijos porei-kių, galime įdiegti ir įsigijimo, ir paslaugos teikimo principu paremtą HCI sprendimą. Paslaugos teikimo principu paremtas HCI sprendimas leis teikti debesijos paslaugą vidiniams organizacijos klientams, o mokesčio už HCI paslaugos dydis priklauso nuo faktinio resursų naudojimo.

  Rezervinis duomenų centras – papildomas duomenų centras yra skirtas itin svarbių duomenų apsaugojimui. Sutrikus pagrindinio duomenų centro veiklai ar praradus reikalingus duomenis, jų kopijos pasiekiamos iš rezervinio duomenų centro, tokiu būdu užtikrinant veiklos procesų tęstinumą.

  Hibridinis debesų sprendimas – apima ir pasaulinio lygio (AWS, Azure, IBM Cloud ar kito tiekėjo), ir lokalius duomenų centrus Lietuvoje.

  Elastinga IT infrastruktūros architektūra – keičiantis organizacijos duomenų apimtims, aukšto patikimumo sprendimai padeda lengviau ir greičiau prisitaikyti prie sparčiai pasikeitusių resursų poreikio.