Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Pritaikytųjų informacinių sistemų kūrimas

  Pritaikytosios informacinės sistemos arba pritaikytoji programinė įranga – tai konkrečiam verslo ar organizacijos tikslui sukurta programa. Būdama specialiai pritaikyta verslo ar organizacijos poreikiams, ji paprastai yra skirta tik vienam klientui ar klientų grupei, kurių reikmės ir lemia įtraukiamas funkcijas, funkcionalumą bei procesus. Be to, ji užtikrina ir didesnį saugumą.

  Programinės įrangos, pritaikytos verslo ar organizacijos poreikiams, pranašumai:

  • Optimizuoti verslo procesai: kiekvienas verslas turi jiems tinkamą modelį ir procesus. Dėl to, norint į juos integruoti naują programinę įrangą, tai gali sukelti problemų, o bandymas atlikti IT sistemoje keitimus gali būti brangus ir sukelti naujų problemų. Sprendimas šioje situacijoje yra pritaikytoji programinė įranga, kuri leidžia plėtoti programinę įrangą taip, kad ji atitiktų esamą verslo modelį ir procesus, tokiu būdu optimizuojant verslo procesus ir taip taupant įmonės laiką bei pinigus.
  • Daugiau duomenų ir tikslinių įžvalgų: konkrečiam verslo modeliui sukurta programinė įranga daug efektyviau interpretuoja įmonės duomenis, o ypač tuomet, kai jie yra susiję su unikaliais procesais, kurių gali nebūti kituose programinės įrangos paketuose. Šiuos privalumus galima išnaudoti analizuojant svarbius statistinius duomenis bei tendencijas.
  • Unikalūs konkurencijos pranašumai: pagal organizacijos poreikius sukurta programinė įranga geriau atitinka verslą ir suteikia daugiau konkurencinio pranašumo.
  • Taupumas: pritaikytoji programinė įranga gali būti kuriama palaipsniui. Atsižvelgiant į įmonės biudžetą, laikui bėgant galima pradėti automatizuoti atskirus procesų srautus, kad plėtra taptų prieinama net ir smulkiausiems verslo segmentams.
  • Saugumas: tai pagrindinė pritaikytosios programinės įrangos kūrimo nauda. Dėl savo unikalaus pobūdžio ir padidėjusio kontrolės lygio yra mažesnė tikimybė, kad bus pažeistas saugumas.
  • Pritaikytoji programinė įranga apima prekės ženklo tapatybę: daugeliui verslo įmonių visame pasaulyje vis sunkiau išlaikyti prekės ženklo tapatybę keliose debesų sistemose. Naudojant pritaikytąją programinės įrangos sistemą, kliento prekės ženklas lengvai pritaikomas ir greitai keičiamas.
  • Greitesnė integracija: sukūrus sprendimą, atitinkantį konkretų verslo modelį, verslas nuo pat pradžių atlieka būtinas integracijas.