Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Duomenų atsarginis kopijavimas ir atstatymas

  Atsarginis duomenų kopijavimas leidžia apsaugoti svarbius ir konfidencialius organizacijos duomenis nuo „žmogiškųjų“ klaidų, kibernetinių atakų ir techninės įrangos gedimų.

  Siekiant maksimalaus duomenų saugumo, projektuojami nutolę duomenų centrai, kuriuose saugomos rezervinės kopijos. Tai leidžia užtikrinti duomenų atstatymą įvykus nenumatytai situacijai, tyčiniam ar netyčiniam duomenų sunaikinimui. Duomenų atsarginis kopijavimas (angl. backup) susideda iš keleto etapų, kiekvienas iš jų yra svarbi ir neatsiejama visos kuriamos sistemos dalis.

  Sistemos auditas

  „Backup“ arba duomenų atsarginio kopijavimo sistemos auditas ir testavimas kiekvienoje organizacijoje turėtų būti atliekamas reguliariai, ne tik prieš kuriant sistemą.

  Audito metu kartu su klientu nustatome ir dokumentuojame tikruosius organizacijos poreikius bei reikalavimus (RPO – Recovery Point Objective ir RTO – Recovery Time Objective, duomenų ir sistemų pasiekiamumas (angl. availability) ir kita, kuriuos turėtų atitikti turimos sistemos.

  Po šio audito paaiškėja, kokia yra dabartinė kliento sistemos situacija ir kiek ji atitinka realius organizacijos poreikius.

  Atsižvelgdami į šią informaciją, pateikiame išsamią sistemos trūkumų analizę (angl. gap analysis) ir rekomendacijas ilgajam bei trumpajam laikotarpiams.

  Technologijų parinkimas

  Atsižvelgdami į audito rezultatus, sukursime organizacijos duomenų atsarginio kopijavimo bei avarinio atstatymo strategiją, parengsime reikalingą dokumentaciją, parinksime optimaliai kuriamos sistemos poreikius atitinkančias pasaulinių gamintojų technologijas.