Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą Lietuvių

  Kompiuterinių ir mobiliųjų darbo vietų priežiūra

  Greitas organizacijų ir jų IT ūkio augimas neišvengiamai sukuria chaosą kompiuterinės įrangos ūkyje. Dėl to randasi didžiulė naudojamos techninės ir programinės įrangos įvairovė, išsiskiria IT departamento bei kitų organizacijos darbuotojų lūkesčiai dėl IT ūkio valdymo, neefektyviai naudojami kaštai ir resursai.


  Šių nesklandumų padeda išvengti kompiuterinių ir mobiliųjų darbo vietų priežiūros paslauga:

  • Kompiuterinės darbo vietos prižiūrimos pagal aiškiai apibrėžtą organizacijos poreikius atitinkantį paslaugų lygį (SLA).
  • Darbo vietos standartizuojamos, įvedami vieningi operacinių sistemų ir biuro įrangos paketų standartai. Atsiranda galimybė greičiau ir efektyviau šalinti incidentus, vykdyti pakeitimus bei atnaujinimus, lengviau ir efektyviau prognozuojami bei valdomi organizacijos kaštai.


  Teikdami šią paslaugą, klientus taip pat konsultuojame techninės įrangos išdėstymo bei mobilių darbo vietų kūrimo klausimais, įvertiname perteklinę įrangą.
  Įdiegus centralizuotus kompiuterinių darbo vietų keitimų, naujinimų ir priežiūros sprendimus, dalį operacijų galima vykdyti nuotoliniu būdu. Be to, centralizuotai ir planingai rūpinantis programinės ir techninės įrangos atnaujinimu, reikalingų licencijų įsigijimu, išvengiama trikdžių dėl įrangos nusidėvėjimo ar laiku neatliktų atnaujinimų.


  Unikalus paslaugų paketas


  Dirbdami su įvairaus dydžio ir tipų organizacijomis gilinamės į jų veiklos specifiką bei sukuriame konkrečiam klientui pritaikytą paslaugų teikimo modelį.

  Atsižvelgiant į organizacijos poreikius, į paketą gali būti įtrauktos papildomos aptarnavimo kokybę gerinančios paslaugos:

  • Kompiuterinių darbo vietų nuoma;
  • Dedikuoti specialistai, nuolat dirbantys kliento patalpose;
  • Padidintos saugos sprendimai, kai įvertinus organizacijos saugos poreikius, pažeidžiamiausias kritinės IT infrastruktūros vietas, parenkamos bei įdiegiamos prevencinės saugos priemonės.

  Kompiuterinių darbo vietų migracijos paslauga

  Kraustantis į naujas patalpas, sparčiai plečiantis ar atnaujinant naudojamus technologinius sprendimus, organizacijoms prireikia vienu metu migruoti didelį kiekį kompiuterinių darbo vietų.

  Tokiose situacijose:

  • Užtikriname, kad nebūtų prarasti organizacijos ir darbuotojų duomenys;
  • Darbus suplanuojame ir įgyvendiname taip, kad migracija nesutrikdytų įprastinio organizacijos darbo;
  • Migracijos paslaugai teikti naudojamės unikalia autorine IT infrastruktūros ir/ar informacinių sistemų migracijos metodologija MigrITIS.