Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Sistemų integracija – tai inžinerinis procesas, leidžiantis sujungti skirtingas sistemas ar atskirus komponentus, kad jie veiktų kaip vientisa sistema. Informacinėse technologijose tokie procesai sujungia skaičiavimo resursus ir programinę įrangą fiziškai arba funkciškai.

  Organizacijoje įdiegus daugybę skirtingų verslo valdymo sistemų, jos gali pradėti dubliuotis. Tokiu atveju darbuotojai susiduria su funkcionalumo, duomenų valdymo ir informacijos pasiekiamumo sunkumais.

  Ši kebli situacija puikiai pažįstama ir mums. Per daugelį darbo metų išbandėme ne vieną sistemų integravimo būdą ir šiandien galime pasiūlyti efektyviausius variantus.

  Integravus informacines sistemas, bus galima optimizuoti ir automatizuoti veiklos bei priežiūros procesus, taip pat patogiau administruoti duomenis, susijusius infrastruktūros komponentus.

  Kaip integruojamos sistemos

  Išanalizavę organizacijoje naudojamas ir planuojamas diegti sistemas, pasiūlome išbaigtus ir standartizuotus integravimo sprendimus, pagrįstus standartiniais duomenų mainų ir integravimo mechanizmais.

  Priklausomai nuo sprendimo, dalis integravimo gali būti realizuojama principu „taškas į tašką“, kuomet kiekviena sąsaja yra įgyvendinama iš esmės atskirai nuo kitų, naudojant DB-DB, žiniatinklio paslaugas (angl. „web services“), procesų robotizavimo technologijas ar „Enterprise Service Bus“ (ESB) principu veikiančius standartizuotus „horizontalius“ sprendimus. Moderniausiose sistemose („Microservice“, konteinerių aplinkose) integracijoms naudojame API (angl. Application Programming Interface) sąsajas, jų išplėstines valdymo sistemas.

  Mūsų specialistų technologinių žinių ir geriausių rinkos produktų derinys padeda įveikti sudėtingiausius iššūkius.