Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Aukšto našumo skaičiavimo platformos moksliniams tyrimams

  Aukšto našumo skaičiavimo telkinių arba HPC (angl. high performance computing) klasterių pagrindinis pranašumas – didelio kiekio duomenų apdorojimas. Ši galimybė ypač reikalinga srityse, kuriose skaičiai gali virsti pasaulį keičiančiomis inovacijomis ar įžvalgomis. Nuo medicinos, inžinerijos, bankų, kibernetinio saugumo iki švietimo ir aplinkosaugos – šiose srityse HPC gali padėti greičiau ir tiksliau atlikti tyrėjams aktualius skaičiavimus, praplečiant duomenų analizės pločio ir gylio galimybes.

  „Novian Technologies“ IT architektai projektuoja HPC klasterius pritaikydami juos keliamiems poreikiams, specifiniams modeliams bei algoritmams. Taip pat padedama perkelti naujus HPC skaičiavimo resursus iš standartinės HPC architektūros į grafiniais akseleratoriais paremtus resursus.

  „Novian Technologies“ prisiima ir atsakomybę už visą procesą – nuo projektavimo iki įrangos tiekimo, diegimo ir priežiūros. Tai reiškia, kad bendrovės specialistai gali užtikrinti kruopštų kiekvieno žingsnio įgyvendinimą ir jų derėjimą tarpusavyje.

  Projektuojant išanalizuojama ir įvertinama HPC klasterio veiklos koncepcija o, esant poreikiui, padedama ją išgryninti. Šiame etape įsigilinama į planuojamus naudoti skaičiavimo modulius, įvertinama potenciali finansinė HPC klasterio nauda ir kiti ekonominiai parametrai.

  HPC klasterio vizija realizuojama pasitelkiant tinkamiausią skirtingų gamintojų įrangą. Toks komplektavimas leidžia parinkti naudingiausius elementus, kurie dera tarpusavyje ir dirbdami kartu maksimalizuoja HPC klasterio našumą. Įdiegta įranga galiausiai pritaikoma numatytam architektūros modeliui ir kliento uždaviniams apskaičiuoti.

  Sukomplektavę ir puikiai išmanydami kliento naudojamo HPC klasterio veikimą, „Novian Technologies“ specialistai jį prižiūri, įvykus gedimams, operatyviai juos pašalina, o, keičiantis kliento poreikiams, padeda juos efektyviai realizuoti.