Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Aukšto našumo skaičiavimo telkinių architektūros projektavimas, tiekimas, diegimas ir priežiūra

  Aukšto našumo skaičiavimo telkinių (HPC (angl. High performance computing) klasterių) poveikis intensyvaus didelių duomenų kiekių apdorojimo reikalaujantiems moksliniams tyrimams ar verslo procesams yra didžiulis – jie leidžia ne tik sutaupyti laiko, bet ir atrasti gilesnių, kompleksiškesnių įžvalgų.

  „Novian Technologies“ IT architektai projektuoja HPC klasterius pritaikydami juos konkretaus kliento poreikiams ir specifiniams modeliams bei algoritmams. Tais atvejais, kai kliento poreikių nebetenkina turimi HPC skaičiavimo resursai, jų pajėgumai palyginami su siekiamais ir suformuojami reikalavimai atnaujinimui.

  Taip pat padedama perkelti naujus HPC skaičiavimo resursus iš standartinės HPC architektūros į gra-finiais akseleratoriais paremtus resursus.

  „Novian Technologies“ prisiima atsakomybę už visą procesą – nuo projektavimo iki įrangos tiekimo, diegimo ir priežiūros, tad bendrovė užtikrina kruopštų kiekvieno žingsnio įgyvendinimą ir jų derėjimą tarpusavyje.

  Projektuojant išanalizuojama ir įvertinama HPC klasterio veiklos koncepcija ir, esant poreikiui, padedama ją išgryninti. Šiame etape įsigilinama į planuojamus naudoti skaičiavimo modulius, įvertinama potenciali finansinė HPC klasterio nauda dėl sutaupomos elektros energijos (ypač atnaujinimų atveju) ir kitų ekonominių parametrų.

  Rekomenduojama iš anksto numatyti, kokiais HPC klasterio pajėgumais galės naudotis suinteresuotos trečiosios šalys ir kaip šis bendradarbiavimas galėtų būti komercializuotas. (nuoroda į strategijos paslaugą)

  HPC klasterio vizija realizuojama parenkant tinkamiausią skirtingų gamintojų įrangą. Toks komplektavimas leidžia parinkti didžiausią įmanomą naudą teikiančius elementus, kurie dera tarpusavyje ir dirbdami kartu maksimalizuoja HPC klasterio našumą. Įdiegta įranga galiausiai pritaikoma numatytam architektūros modeliui ir kliento uždavinių skaičiavimui.

  Sukomplektavę ir puikiai išmanydami, kaip veikia kliento naudojamas HPC klasteris, „Novian Technologies“ specialistai toliau jį prižiūri, įvykus gedimams, operatyviai juos pašalina, o, keičiantis kliento poreikiams, padeda turimą įrangą pritaikyti ar atnaujinti.