Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Aukšto našumo skaičiavimo sprendimų veiklos strategijų kūrimas

  Aukšto našumo skaičiavimo sprendimai arba HPC (angl. High performance computing) suteikia daug galimybių, o ypač mokslo institucijoms, didelės imties tyrimų laboratorijoms ar verslo inkubatoriams.

  „Novian Technologies“ komandos užduotis – pasitelkiant sukauptą patirtį, padėti šioms organizacijoms komercializuoti turimą sprendimą ir užtikrinti kuo didesnį jo efektyvumą arba apkrovimą.

  Tokiu būdu investavusioms į šį sprendimą organizacijoms komercializavimas yra būdas padengti HPC resurso išlaikymą (ypač elektros energijos sąnaudas), o šių organizacijų klientams – galimybė pasinaudoti skaičiavimo galimybėmis, kurias turėti patiems būtų neįmanoma.

  Jei HPC klasteriui jau yra parengtas verslo modelis, „Novian Technologies“ specialistai jį įvertina bei pasiūlo korekcijas. Vis dėlto praktikoje labiausiai pasiteisina bendras verslo modelio kūrimo procesas, kai identifikuojami potencialūs HPC klasterio vartotojai ir sudaromi jų tipai, išgryninamos paslaugos ir parengiama kainodara. Bendradarbiavimas leidžia labiau suderinti akademinius ir komercinius intere-sus, sukurti tarp jų tinkamą sinergiją.

  Į akademinę, mokslo tiriamąją ar pažangaus verslo aplinką atneštos verslo idėjos padeda nubrėžti sprendimo vystymo planą, maksimaliai efektyviai įdarbinti HPC resursus ir tokiu būdu generuoti papildomų pajamų.