Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  „Lenovo“ platininis verslo partneris

  Pasaulyje pripažintas technologijų gamintojas „Lenovo“ inovatyvumą pabrėžia kaip pagrindinę savo vertybę. Nuo Kinijos iki Jungtinių Amerikos Valstijų veikia 46 šio gamintojo inovatyvių sprendimų laboratorijos, kuriose dirba daugiau kaip 5 tūkstančiai inžinierių ir mokslininkų-tyrinėtojų.

  „Lenovo“ pirmauja inovatyvių technologijų registruose, ši organizacija registravo daugiau kaip 6,5 tūkstančio inovatyvių technologinių sprendimų, kurių per 100 buvo apdovanoti pasaulyje pripažįstamais apdovanojimais.

  „Novian Technologies“ partnerystę su šiuo gamintoju plėtoja nuo 2013 metų. 2019 m. „Novian Technologies“ tapo „Lenovo DCG“ platininio lygmens partneriu. Tai – aukščiausias „Lenovo“ verslo partnerystės lygis.

  Jos pagrindu klientams teikiame profesionalias ir operatyvias paslaugas, galime pasiūlyti demonstracinę įrangos programą, galimybę jungtis prie „Lenovo DC“, gauti norimo produkto resursus ir atlikti testavimus.

  2020 m. „Novian Technologies“ taip pat tapo „Lenovo“ profesionalių paslaugų centru, kas reiškia dar aukštesnį bendrovės specialistų žinių ir kompetencijos lygį bei geresnį „Lenovo“ profesionalių paslaugų prieinamumą mūsų klientams.