Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  „Kyocera“ verslo partneris

  Oficialiu „Kyocera“ partneriu, įgaliotu prekiauti, diegti bei teikti ilgalaikę priežiūrą „Kyocera“ sprendimams trijose Baltijos šalyse, „Novian Technologies“ tapo 2018 m. pradžioje. Ši partnerystė atveria naujas galimybes „Novian Technologies“ klientams įsigyti „Kyocera“ biuro techninės įrangos itin palankiomis sąlygomis.

  „Kyocera“ gamina draugišką aplinkai, ekonomiškai efektyvią ir patvarią įrangą, skirtą įvairaus dydžio organizacijoms. Korporacija yra ne kartą apdovanota tarptautiniais prizais už ilgaamžius ir patikimus, ekonomiškai efektyvius produktus. Ji taip pat siūlo platų programinių sprendimų, kurie leidžia centralizuotai valdyti techninę įrangą, užtikrinti saugų ir konfidencialų spausdinimą, spektrą.

  „Kyocera“ įranga yra viena iš opcijų, renkantis unikalią, klientų palankiai vertinamą „Novian Technologies“ teikiamą „CopyPrint“ paslaugą. Ši paslauga yra skirta organizacijoms, ieškančioms modernių, patogių ir ekonomiškai efektyvių dokumentų spausdinimo bei kopijavimo būdų.

  „CopyPrint“ sprendimas leidžia klientams be papildomų investicijų atnaujinti spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo įrangą, iki 30 proc. sumažinti spausdinamų dokumentų kiekį, spausdinimo ir kopijavimo sąnaudas, taip pat taupyti darbuotojų laiką, kurį jie gaišta dėl sugedusios įrangos arba užsakinėdami eksploatacines medžiagas.

  2019 metais bendrovė „Novian Technologies“ įgijo aukščiausią įmanomą „Kyocera“ „Black Belt“ serviso partnerystės statusą ir tapo lyderiaujančiu autorizuotu „Kyocera“ įrangos techninio aptarnavimo centru Lietuvoje.