Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  „Dell Technologies“ platininis verslo partneris

  Pasaulyje pripažintas technologijų gamintojas „Dell Technologies“ nuosekliai vysto serverių rinkos verslo dalį, koncentruodamasis į paprastumą, pasiūlymo išbaigtumą ir gerą kainos bei galimybių santykį.

  „Dell Technologies“ serveriai pasižymi puikiomis virtualizavimo galimybėmis, galia, efektyviu aušinimu, įdiegtais valdymo įrankiais ir tikslingu dizainu – šiuo metu siūlomi „Rack“, „Tower“ ir „Blade“ modeliai.

  „Novian Technologies“ partnerystę su šiuo gamintoju plėtoja nuo 2009 metų. Bendrovės įgytas „Dell Technologies“ platininio partnerio statusas – tai aukšto lygio partnerystė. Ji apima visus kritinės IT infrastruktūros elementus: tinklų („Novian Technologies“ vienintelė turi visose Baltijos šalyse), serverių, duomenų saugyklų ir duomenų apdorojimo bei analizės (didžiųjų duomenų ir analitikos) kompetencijas.

  Latvijoje ir Estijoje „Novian Technologies“ turi registruoto partnerio statusą.

  Klientams ši partnerystė reiškia:

  • Greitį pristatant užsakytą įrangą ir geresnes kainas. „Novian Technologies“ vienintelė Lietuvoje „Dell Technologies“ įrangą tiekia be tarpininkų.
  • Kompetenciją, patvirtintą sertifikatais ir partnerystės lygiu. Kadangi partnerio statusas suteikiamas tik pasiekus tinkamą žinių ir patirties lygį, gavus reikiamus sertifikatus, tai reiškia, kad bendrovės specialistai ne tik išmano ir moka dirbti su visais „Dell Technologies“ verslo (angl. enterprise) produktais, bet ir sugeba juos tinkamai parinkti, įdiegti ir prižiūrėti.
  • Tiesioginį priėjimą prie didelės techninių dokumentų, geriausių praktikų, brėžinių (blueprints) duomenų bazės. Taip pat bendrovės specialistai gali naudotis ir viso pasaulio geriausių sprendimų architektūrų, juos kūrusių pasaulinio lygio „Dell Technologies“ inžinierių resursais, todėl siūlomi sprendimai dažniausiai jau yra patikrinti praktikoje.
  • Pilną „Dell Technologies“ produktų krepšelį. Bendrovė siūlo pilną „Dell Technologies“ produktų krepšelį: nuo kompiuterių bei jų priedų iki „Rack“, „Tower“ ir „Blade/Modular“ tipo tarnybinių stočių ir sprendimų. Taip pat siūlomos įvairaus tipo ir pajėgumų duomenų saugyklos bei sudėtingi superkompiuteriams skirti sprendiniai.