Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą Lietuvių

  Skaitmeninės transformacijos strategijos rengimas

  Įmonių ir organizacijų konkurencingumas bei veiklos efektyvumas yra neatsiejami nuo technologijų. Vienos organizacijos pasyviai reaguoja į kintančią skaitmeninę aplinką, kitos drąsiai ieško būdų, kaip technologijos gali padėti siekti tikslų ir išplėsti veiklos galimybes.

  Siekiant iš esmės pakeisti naudojamas technologijas ir jų vaidmenį veikloje, verta pradėti nuo skaitmeninės transformacijos strategijos. „Novian Technologies“ specialistai yra pasirengę prisidėti prie jos parengimo ir konsultacijomis, ir pasirūpindami visu parengimo procesu.

  Sertifikuoti „Novian Technologies“ skaitmeninės strategijos ekspertai savo žinias ir patirtį pritaiko padėdami klientams išsigryninti, kaip technologijos gali prisidėti prie jų verslo tikslų, ir parengdami pokyčių įgyvendinimo planą.

  Audito metu susipažįstama su esama organizacijos situacija, veiklos vizija ir poreikiais. Audito rezultatai ir įžvalgos naudojami kaip pagrindas diskusijoms darbo grupėse, kuriose kartu su kliento atstovais išgryninama tinkamiausia skaitmeninės transformacijos kryptis.

  Apibendrinę rezultatus, „Novian Technologies“ konsultantai rekomenduoja IT sprendimus, kuriuos reikėtų įsidiegti norint pasiekti išsikeltus tikslus (pvz., trumpesnis paslaugos teikimo laikas, mažesnis žmogiškųjų resursų poreikis ir pan.).

  Rengiant skaitmeninės transformacijos strategiją, gali pasitarnauti ir „Novian Technologies“ partnerystė su lyderiaujančiais technologiniais gamintojais ir IT sprendimų kūrėjais.

  Ji suteikia galimybių rengiant skaitmeninės transformacijos strategiją atsižvelgti ne tik į esamas technologines galimybes, bet ir tai, kur link šiuo metu juda globalios tendencijos ir kas lems organizacijų sėkmę ateityje. Be to, gilus technologijų išmanymas ir patirtis užtikrina, kad parengta strategija bus praktiška ir realistiška.