Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą Lietuvių

  Modernios skaitmeninės darbo vietos strategijos parengimas

  Tinkamai įrengtos skaitmeninės darbo vietos svarbą supranta dauguma organizacijų, tačiau įgyvendinant šį siekį susiduriama su nemažai praktinių iššūkių. Padėti juos įveikti gali skaitmeninės darbo vietos strategijos parengimas ir įgyvendinimas.

  Produktyvus, saugus ir patogus darbas biure, iš namų ar keliaujant, įrenginių derėjimas tarpusavyje, struktūruotas jų atnaujinimas bei paruošimas naudojimui yra tik dalis reikalavimų, kuriuos bandoma tarpusavyje suderinti, taip pat siekiant ir efektyviausio kaštų panaudojimo.

  Vienas iš efektyvių sprendimų yra darbo vietų standartizacija. Standartai leidžia užtikrinti, kad organizacijoje būtų naudojami darbui, o ne laisvalaikiui skirti įrenginiai. Jiems sugedus ar prireikus atnaujinimo, atsiranda aiški procedūra, padedanti išspręsti nesklandumus.

  Be to, atsižvelgdamos į įrangos gyvavimo ciklą, organizacijos gali iš anksto planuotis investicijas į darbo vietų atnaujinimą ir tai daryti optimaliausiu metu, nelaukiant, kol pasenusi ar nepatikima įranga ims neigiamai veikti darbuotojų motyvaciją bei produktyvumą.

  Rengdama skaitmeninės darbo vietos strategiją „Novian Technologies“ komanda įvertina kliento veiklos specifiką, kasdieninius procesus, personalo darbo sąlygas ir specifinius reikalavimus.

  Pagal tai parenkama kliento veiklą ir numatytą biudžetą geriausiai atitinkanti skaitmeninės darbo vietos įranga, parengiami procesai jos gyvavimo ciklui ir tiekimo grandinei užtikrinti.

  Tokiu būdu klientas gauna jo specifiniams poreikiams ir galimybėms pritaikytą ilgalaikę darbo vietų vystymo strategiją bei aiškų jos realizavimo ir palaikymo planą.

  Esant poreikiui, įtraukiamos ir įrangos paruošimo paslaugos, kurios leidžia perduoti naujos ar keičiamos darbo vietos aprūpinimo procesą atsakingam asmeniui, pavyzdžiui, personalo skyriui ar administracijai.

  Pasiūlyti geriausius skaitmeninius sprendimus ir sklandų įrangos tiekimą tiesiai iš gamintojo leidžia ir platus „Novian Technologies“ technologinių partnerių tinklas, apimantis pagrindinius rinkos lyderius.