Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Generalinė ranga

  Organizacijas transformuojantys technologiniai projektai yra sudėtingi dėl kompleksiškumo ir masto. Dažnai jie įtraukia kelis skirtingus tiekėjus, o iškeltiems uždaviniams įgyvendinti vien technologinių kompetencijų neužtenka. Tokiu atveju būtina numatyti, kam teks atsakomybė už generalinę rangą, t. y., visą projekto valdymą ir atstovavimą kliento poreikiams.

  „Novian Technologies“ komandoje dirba ilgametę patirtį tarptautiniuose projektuose sukaupę projektų vadovai, darbe taikantys „Novian“ gerųjų praktikų bazę, o jų kompetenciją rodo ir rinkoje pripažinti pasaulinio lygio profesiniai sertifikatai.

  Šie specialistai užtikrina, kad projektai būtų įgyvendinami laiku, maksimaliai įgyvendinant kliento iškeltus uždavinius ir suvaldant turimus kaštus.

  Klientui toks projekto vadovas tampa pagrindiniu kontaktu, koordinuojančiu skirtingus tiekėjus ir jų komandas bei bendrą darbų eigą. Būtent už generalinę rangą atsakingas specialistas išsprendžia komunikacijos trikdžius, sustiprina ryšį tarp kliento ir tiekėjų, supaprastina paslaugos įgyvendinimo kontrolę.

  Be pasaulinių projektų valdymo praktikų ir „Novian Technologies“ vidaus tvarkų bei kokybės standartų, vykdant generalinę rangą pasitelkiamos vidinės operacijų ir migracijos metodologijos, kurios apima daugumą projektuose numatytų procesų.

  Projektų, kuriais siekiama technologinės transformacijos, pobūdis lemia, kad daliai užduočių įgyvendinti nepakanka esamų metodologijų ar gerųjų praktikų. Tokiais atvejais pagrindiniu sėkmės elementu tampa „Novian Technologies“ ilgametė patirtis vykdant panašius inovatyvius projektus ir pasirengimas susidoroti su dar nematytais iššūkiais. Jų yra buvę daug, todėl komanda puikiai žino, kaip elgtis esant dideliam neapibrėžtumui ir rasti tinkamiausius sprendimus.