Duomenys tampa kiekvienos organizacijos kasdienybe. Universitetams jie leidžia pritraukti daugiau studentų, identifikuoti studijų procese jiems iškylančius sunkumus ir išsprendžiant juos užtikrinti, kad didesnė dalis studentų baigtų studijas. Medicinos įstaigose duomenys padeda gydytojams greičiau ir geriau priimti gyvybiškai svarbius sprendimus, sumažinant žmogiškųjų klaidų rizikas. Miestuose duomenų dėka sprendžiamos eismo, saugumo ir kitos problemos.
Didžiuliai generuojamų duomenų kiekiai kelia iššūkių IT infrastruktūrai: tampa svarbu pasirūpinti sklandžiu ir savalaikiu jų perdavimu, saugumu, patikimomis laikymo priemonėmis ir patogiomis, greitomis apdorojimo programomis. Net tada dar būna ne viskas: vis dažniau pripažįstama, kad net pažangiausi technologiniai sprendimai negali funkcionuoti be žmonių – mokančių prižiūrėti pačią infrastruktūrą, apdovanotų gebėjimu duomenų kalnuose pastebėti laiminčias įžvalgas ir pakankamai užsispyrusių, kad įžvalgas paverstų realiomis, vertę kuriančiomis inovacijomis.
Grzegorz Dobranowski, verslo transformacijos ekspertas iš IBM tokias organizacijas vadina „naujosiomis įsibrovėlėmis“ – sujungdamos žmogiškąsias kompetencijas su išskirtiniais technologiniais sprendumais, jos sukuria visiškai naujus, agresyvius veiklos modelius.
Organizacijoms, norinčioms geriau išnaudoti duomenis savo veikloje IBM siūlo eilę būdų tą daryti geriau. Vienas jų – IBM Storwize sprendimas, padedantis užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų saugomi efektyviau ir patikimiau. Jis ypač naudingas verslo apimtis auginančioms įmonėms – pradedančioms nuo mažų duomenų kiekių ir, palaipsniui, papildančioms bei apjungiančioms jau turimas duomenų talpyklas. Daugiau apie sprendimą galite sužinoti čia.