Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Kritinės IT infrastruktūros sprendimų tiekimas ir diegimas

  Veiklą skaitmenizuojančioms ir prie technologijomis paremtų sprendimų pereinančioms organizacijoms atsiveria daugybė galimybių – jos gali veikti efektyviau, konkurencingiau ir geriau atsižvelgti į klientų poreikius. Vis dėlto neretai šiame procese yra nuvertinamos galimos grėsmės ir jų poveikis organizacijų veiklos tęstinumui.

  Pažeidus kritines sistemas ar jas palaikančią IT infrastruktūrą, gali ne tik sutrikti vykstantys procesai, bet ir būti prarasti svarbūs praeities duomenys. Organizacijoms, siekiančioms išvengti veiklos sutrikimų bei susijusių finansinių ir reputacijos nuostolių, rekomenduojama investuoti į tinkamą kritinės IT infrastruktūros suprojektavimą ir įdiegimą.

  „Novian Technologies“ sistemų architektai kiekvieną organizaciją analizuoja individualiai, atsižvelgdami į jos kritinius procesus, potencialias grėsmes ir galimą poveikį veiklos tęstinumui. Taip pat įvertinama esama IT infrastruktūra ir jos pažeidžiamumai.

  Per daugiau kaip keliolika metų bendrovės sukaupta patirtis dirbant su valstybių centriniais bankais, mokesčių inspekcijomis bei didžiosiomis verslo organizacijomis, kurių kritinėms sistemoms keliami itin aukšti reikalavimai, leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti tinkamiausius ir praktikoje patikrintus IT infrastruktūros sprendimus.

  Diegiama kritinė IT infrastruktūra apima serverius, duomenų saugyklas, kompiuterinius tinklus, hiperkonverguotą infrastruktūrą (HCI) ar hibridinio debesies sprendimus. Kiekvienas jos elementas atlieka savo vaidmenį ir užtikrina sklandų svarbiausių kliento organizacijos procesų veikimą bet kokiomis sąlygomis.

  Platus „Novian Technologies“ partnerysčių tinklas leidžia kiekvienai įmonei ar organizacijai parinkti tinkamiausią IT įrangą. Be to, komplektuojant įrangą daug dėmesio skiriama skirtingų įrenginių tarpusavio suderinamumui ir patikimumui.

  Galiausiai, būdama daugelio didžiųjų gamintojų partnerė, „Novian Technologies“ savo specialistams nuolat suteikia naujausių žinių ir kompetenciją, reikalingą ne tik diegti technologinę įrangą, bet ir sklandžiai spręsti jos sutrikimus.