Technologijos, kurios įgalina

Augant įmonių ir organizacijų IT poreikiams, sujungėme IT infrastruktūros išmanymą bei programavimo kompetencijas.

atsakysime į jūsų klausimus

Susisiekite
  Siųsti

  Ačiū!

  Jūsų žinutę gavome.

  Grįžti į svetainę

  Klientų erdvė

  Prisijunkite prie Jus aptarnaujančios „Novian“ bendrovės klientams skirtos erdvės

  Pasirinkti kalbą English Lietuvių

  Programavimo aplinkų priežiūra (DevOps)

  Programavimo aplinkų priežiūra (DevOps, angl. development (Dev) and IT operations (Ops)) yra aktuali organizacijoms, kurių veikloje didelį vaidmenį atlieka programiniai sprendimai, tačiau jų programinės įrangos kūrėjai ir infrastruktūros komanda dirba atskirai.

  Toks veiklos modelis lemia, kad programinių sprendimų kūrimas užtrunka daug laiko, tad DevOps sprendimų įdiegimas leidžia ženkliai pagreitinti parengtų atnaujinimų integravimą į aplikacijas.

  Tai keičia ir galutinio vartotojo patirtį: naudojimasis aplikacijomis tampa sklandesnis, kadangi problemos šalinamos greičiau, daugiau dėmesio skiriama esamiems funkcionalumams tobulinti. Galiausiai tai prisideda ir prie geresnių galutinių organizacijos veiklos rezultatų.

  „Novian Technologies“ siūlo sprendimus, kaip sujungti programinės įrangos kūrėjų ir infrastruktūros specialistų veiklą.

  Konsultuojame klientus, kaip sukurti moderniam programavimui skirtas aplinkas (infrastruktūrą ir „middleware“), padedame gerinti programuotojų ir infrastruktūros komandos bendradarbiavimą taip, kad veiklos uždaviniai būtų sprendžiami greičiau, efektyviau. Taip pat konsultuojame aplikacijų modernizacijos klausimais, padedame pasirinkti sprendimus, leidžiančius automatizuoti tuos procesus, kurie iki atnaujinimo stabdo procesą.

  Projektuodami programavimo aplinkas, pasitelkiame pasaulinius lyderius konsultantus, naudojame jų metodikas.