Windows sistemų administratorius

Vilnius

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo sistemų administratorių komandoje. Priimsime kolegą puikiai nusimanantį Windows serveriuose ir gebantį ne tik atlikti kasdienes paprastas užduotis, tačiau ir prisidėti prie sudėtingesnių sprendimų.

Naujam kolegai patikėsim administruoti ir užtikrinti mūsų klientų sklandų Kritinės IT infrastruktūros darbą:
· Stebėti ir proaktyviai prižiūrėti sistemas, bei spręsti incidentus;
· Užtikrinti atsargines duomenų kopijų, stebėti ir testuoti sprendimo veikimą;
· Atlikti IT infrastruktūros auditą ir jį dokumentuoti.

Suteiksime galimybę prisidėti prie IT infrastruktūros projektų įgyvendino, naudojant naujausius techninius sprendimus, ne tik Lietuvoje, tačiau ir egzotinėse Afrikos, Azijos šalyse.

Reikalavimai

· Mes ieškome atsakingo, bendraujančio komandos nario, kuris turi aukštąjį išsilavinimą informacinių technologijų ar susijusioje srityje, bei ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtį Windows sistemų administravime.
· Mums svarbu, kad naujasis komandos narys norėtų mokytis, tobulėti ir gilinti savo žinias įvairių Microsoft sistemų ir produktų išmanyme. O Microsoft sertifikatų turėjimas, tai jau privalumas.
· Puikiam specialistui reikia ir kompiuterinių tinklų išmanymo, šioje pozicijoje puikiai pravers darbo praktika konfigūruojant įvairią tinklo įrangą;
· Teks bendrauti su klientais, kurie išsimėtę po pasaulį, tad geros anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu) būtinos.

Mes Jums siūlome

· Labai laukiame komandos pastiprinimo, tad pažadame pagalbą perprantant darbo specifiką ir nepagailėti darbų su skirtingomis įvairių dydžių infrastruktūromis, bei naujus iššūkius kasdien.
· Norą mokytis pastiprinsime suteikdami profesinio tobulėjimo galimybes dalyvaujant mokymuose ir apmokant sertifikatų laikymąsi;
· Galimybę augti, kaip savo srities specialistui bei kilti karjeros laipteliais užimant atsakingesnes pareigas.
· Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius sprendimus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos šalių IT infrastruktūros sukūrimo remiantis naujausiomis technologijomis, tad naująjam kolegai siūlome savo darbais prisidėti prie šių projektų.
· Šiuo metu dirbame nuotoliniu būdu, bet mums patinka keliauti, tad laukiame pandemijos pabaigos ir vėl atnaujinsime keliones pas klientus. Galimos komandiruotės kelis kartus per metus, dažniausiai į įvairias Afrikos valstybes.
· Mums rūpi kiekvieno darbuotojo sveikata, tad pasibaigus bandomajam suteiksime sveikatos draudimą.
· Už atliekamus darbus siūlome darbo užmokestį nuo 1200 iki 1700 Eur (priklausimai nuo turimų kompetencijų) ir papildomą motyvacinę bonusų sistemą. Taip pat už papildomą atlygį pasiūlysime prisidėti prie pasyvaus budėjimo komandos.

Norite pasiūlyti savo kandidatūrą?Windows sistemų administratorius

*Privalomi laukai pažymėti žvaigždute.

  Kontaktinė informacija
  Pageidaujama pozicija
  Darbo patirtis*

  Pasirinkite bent vieną iš būdų darbo patirčiai pristatyti: pateikite nuorodą į profilį, CV arba patirties aprašymą. Bent vieno iš šių laukelių užpildymas yra būtinas.

  .pdf, .doc, .docx iki 12MB

  įkelti CV
  Rekomendacijos
  siųsti anketą

  Jūsų anketa
  sėkmingai išsiųsta!

  Su anketą užpildžiusiais kandidatais susisieksime įvertinę aktualius poreikius.

  Karjera